UAB Fenestrum jau keletą dešimtmečių specializuojasi išskirtinių medinių langų ir durų gamyboje. Kompanija yra laikoma didele tiek, kad sėkmingai įgyvendintų sudėtingus individualius projektus, bei maža tiek, kad suteiktų išskirtinį dėmesį bei rūpestį kiekvienam. Fenestrum siūlo ne tik aukščiausios kokybės produkciją, bet ir konkurencingą kainą, nes langus ir duris ji parduoda be jokių tarpininkų. Kadangi pardavimai vykdomi tiesiogiai, įmonė pasižymi ir tiesioginiu bei aukštu atsakomybės lygiu, garantijomis. Fenestrum valdo aukščiausias kokybės tradicijas puoselėjantį medinių langų ir durų cechą bei jo personalą, įsikūrusį Lietuvoje, Jonavoje. Net jei pokyčiai per tiek laiko vadyboje ir vyko, orientacija į kokybę ir neįkainojama gamybos patirtis bei specialistai išliko, o investicijos į projektų valdymą ir klientų aptarnavimą tik padidėjo.

 

Taigi šiandien Fenestrum geba kokybiškai, atsakingai ir už konkurencingą kainą įgyvendinti įvairių langų ir durų individualius užsakymus, tokius kaip:
• Langai pasyviems namams;
• Mediniai langai;
• Medžio aliuminio langai;
• Stikliniai stogai – žiemos sodai;
• Stumdomos durys – sulankstomos durys;
• Medinės durys;
• Pakeliami langai – atsidarantys į lauką langai.

 

Fenestrum klientams siūlo profesionalų ir operatyvų aptarnavimą, platų dirbinių asortimentą, užtikrina aukščiausią langų bei durų ir jų montavimo darbų kokybę. Įmonė nemokamai konsultuoja, teikia informaciją apie gaminius, jų naudojimą ir priežiūrą, pateikia ikiprojektinius pasiūlymus, aprūpina katalogais ir kita technine informacija. Fenestrum valdomo medinių langų ir durų cecho produkcija iki šiol patenkino tūkstančius klientų, tarp kurių yra ir fizinių, ir juridinių, ir valstybinių įmonių. Šiuo metu Fenestrum pasitikima ne tik Lietuvos ribose, įmonė nuo 2007 metų profesionaliai įgyvendina užsakymus Anglijoje ir Vokietijoje.

 

Kompanijos misija – sukurti reikšmingą indėlį į namų jaukumo, išskirtinumo ir ekonomiškumo kūrimą.

 

Fenestrum vizija – išskirtinių medinių langų ir durų gamybos lyderiai Lietuvoje ir patikimi partneriai visoje Europoje.