Fenestrum specializuojasi šių medinių langų bei durų gamyboje:

  • EURO100 (0,85 w/m2 K) profilio langai (Europos rinkai),
  • EURO78 (1,0 w/m2 K) profilio langai (Europos rinkai),
  • Stumdomos HS terasos durys EURO78 ir EURO100(Europos rinkai);
  • Patio S terasos durys EURO78 ir EURO100 (Europos rinkai);
  • Sulankstomos „armonikos“ tipo (angl. „bifold door“) terasos durys (Europos ir D. Britanijos rinkoms);
  • SASH SPRING profilio langai (D. Britanijos rinkai);
  • SASH BOX profilio langai (D. Britanijos rinkai);
  • CASEMENT FLUSH profilio langai (D. Britanijos rinkai);
  • CASEMENT STORMPROOF profilio langai (D. Britanijos rinkai).

Fenestrum gaminius klientai gali pamatyti ir prabangiuose Vilniaus senamiesčio daugiabučiuose, viešosiose erdvėse ar net bažnyčiose ir, žinoma, individualiuose projektuose prestižiniuose Lietuvos rajonuose. Fenestrum produkciją pripažino ir Jungatinės Karalystės, Rusijos Federacijos bei Vokietijos nekilnojamojo turto vystytojai bei architektai.

 

Fenestrum produktai yra paklausūs, nes jų gamybai naudojama tik sertifikuota importuota aukštos kokybės mediena. Medinių langų ir durų gamybos procese naudojamos tik ekologiškos bei visus aplinkosaugos reikalavimus atitinkančios žaliavos, pagamintos vandens pagrindu, kurios leidžia mediniam langui „kvėpuoti“. Taigi tiek gamybos procesai pasižymi ekologiškumu (viskas vyksta draugišku aplinkai principu, medienos pjuvenos bei atliekos perdirbamos į briketus kūrenimui ir pan.), tiek patys gaminiai yra ekologiški ir nekenksmingi nei žmogui, nei jį supančiai aplinkai. Medinės durys ir langai impregnuojami vandens pagrindu pagamintais impregnantais (jie pakeitė akrilatą ir alkidus, t.y. yra tapo kur kas sveikesni), gruntuojami, dažomi ar lakuojami vandens pagrindu pagamintomis dažymo medžiagomis. Dažuose nėra kenksmingų medžiagų, pvz. formaldehidų.

 

Pasirinkdami Fenestrum medinius langus ir duris klientai ne tik susikuria nepralenkiamą namų jaukumą, prabangą ir šilumą, bet ir užtikrina efektyvų energetinių resursų naudojimą, prisideda prie energijos taupymo bei ateities puoselėjimo. Būdami draugiški aplinkai, Fenestrum gaminiai išsiskiria aukščiausia kokybe, estetika ir ilgaamžiškumu. O svarbiausia yra tai, kad jie pasižymi itin plačiomis dizaino galimybėmis, atitinka Europoje rekomenduojamus bei klientų lūkesčius patenkinančius šilumos ir garso izoliacijos rodiklius.