Fenestrum, būdamas vienas iš medinių langų ir durų rinkos lyderių, savo klientams gali pasiūlyti pažangiausius, naujausius gaminius, inovatyviausius medinių langų ir durų sprendimus bei aukščiausios klasės aptarnavimą ir garantijas. Negana to, Fenestrum garantuoja gerą kainą, nes produkciją gamina ir parduoda tiesiogiai, be jokių tarpininkų.

 

Fenestrum langai yra gaminami tik pagal užsakymą, todėl personalizuotas dėmesys leidžia pasiekti aukščiausius standartus. Nuo kliento kreipimosi iki projekto atidavimo įmonė asmeniškai prisiima visa atsakomybę ir suteikia premium lygio produkciją. Taip pat ji užtikrina kokybiškus montavimo darbus ir tolimesnį aptarnavimą.

 

Dviejų dešimtmečių darbo patirtis Lietuvoje ir glaudūs santykiai su žinomais architektais leido pažinti šalies klientų poreikius ir suteikti optimaliai jiems pritaikytą produktą bei kainas. O įtempta Vokietijos ir Didžiosios Britanijos konkurencija privertė pasitempti ir įsidiegti pažangiausias technologijas, atrasti aukščiausios kokybės medžiagas, ko pasekoje gavome galimybę prisiliesti prie prabangių ir unikalių tarptautinių projektų. Tad šiandien galime įvykdyti net įmantriausius projektus.