Slankiojančios durys yra dviejų tipų: ištraukiamos ir nustumiamos į šoną (patio) terasos durys arba į šoną nustumiamos dviejų prasilenkiančių plokštumų tipo durys (HS).

HS78

HS78 durys – tai 78 mm storio durys, pasižyminčios dideliais gabaritais, o tai leidžia jų konstrukcija. Nepaisant to, jos labai lengvai valdomos. Tokio tipo durų privalumas – galimybė įleisti slenkstį į grindis. Erdvūs praėjimai, plačios angos leidžia išsaugoti patalpų erdvę ir šviesos gausumą. Tokiais privalumais pasižymi pakeliamos nustumiamos sistemos – HS slankiojančios durys, kurios leidžia pilnai atverti erdvę iki 5m be papildomų kolonų tarpuose. Bendras gaminio plotis gali siekti iki 9m. Tokios konstrukcijos apatinė slenksčio dalis yra montuojama į grindis, todėl gauname itin žemą slenkstį. Tokiu atveju ši sistema yra idealus variantas išėjimui į terasą, verandą, žiemos sodą ar baseiną. Konstrukcija užtikrina puikias šilumines savybes. HS slankiojanti sistema kompletuojama su GU vokiška furnitūra, kuri leidžia lengvai valdyti iki 300kg sveriančią varčią.[/column_third]

HS78 + ALU

HS78 durys – tai 78 mm storio durys, pasižyminčios dideliais gabaritais, o tai leidžia jų konstrukcija. Nepaisant to, jos labai lengvai valdomos. Tokio tipo durų privalumas – galimybė įleisti slenkstį į grindis.[/column_third]

HS100

HS100 durys – tai 100mm storio durys, pasižyminčios dideliais gabaritais, o tai leidžia jų konstrukcija. Nepaisant to, jos labai lengvai valdomos. Tokio tipo durų privalumas – galimybė įleisti slenkstį į grindis.

HS100 + ALU

HS100 durys – tai 100mm storio durys, pasižyminčios dideliais gabaritais, o tai leidžia jų konstrukcija. Nepaisant to, jos labai lengvai valdomos. Tokio tipo durų privalumas – galimybė įleisti slenkstį į grindis.Durys tarnaus Jums ne vieną dešimtmetį – aliuminio profilis medinį rėmą patikimai apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio: UV spindulių, lietaus, sniego, dulkių, todėl apie langų ar durų restauraciją nereikės net pagalvoti.
Lengvai prižiūrimos – dešimtmečius jų nereikės perdažyti, perlakuoti ar kitaip restauruoti, spalva visada išliks nepakitusi. Esant įbrėžimams juos nesudėtinga panaikinti, tam labai tinka automobiliniai dažai ar kitos priemonės, kurias mes jums visada galėsime rekomenduoti.
Platus spalvų pasirinkimas – durys, kaustytos aliuminiu gali būti dažomos bet kokia jūsų pasirinkta spalva iš visos RAL spalvų paletės.

78 PATIO

Patio langų ir durų pagrindinis sistemos elementas yra atverčiama-nustumiama furnitūra. Tai inovatyvi

technologija, leidžianti efektyviai ir patikimai sutaupyti patalpų erdves, suteikianti interjerui nepakartojamą jaukumo, grožio bei modernumo atmosferą. Dažniausiai naudojami kaip balkoninės durys praėjimui į terasą ar vidinį namo kiemą. Patio langus eksplouoti yra paprasta ir patogu. Pakanka lengvo rankenos pasukimo ir varčia atverčiama ir atitraukiama nuo staktos, o tuomet specialiais bėgeliais nustumiama į šoną už stacionariosios konstrukcijos dalies. Uždarant, varčia bus sandariai prispausta be papildomų pastangų. Išskirtinė tokio lango tipo ypatybė yra lengvas atidarymo valdymas, o varčia gali siekti net iki 200 Kg. Galima išskirti keletą tokių langų privalumų:

  • Šilumos ir garso izoliacija;
  • Sandarumas nuo lauko drėgmės ir dulkių;
  • Ilgaamžiškumas;
  • Lengvas valdymas;
  • Patikima Roto vokiška furnitūra;
  • Išsaugoma palangių ar vidaus patalpos erdvė;
  • Užtikrina optimalų vėdinimą.