Visas medinių langų ir / ar durų užsakymo ir gamybos procesas yra profesionaliai ir atsakingai kuruojamas Fenestrum. Sudėtingą įmonės gamybos proceso sklandumą užtikrina poros dešimtmečių patirtis, įgudę cecho darbuotojai ir aukštos kvalifikacijos vadovai. Galiausiai kiekvieno gamybos žingsnio tikslumas yra pasiekiamas naudojant inovatyviausią techniką bei kompiuterizuotą gamybos procesų sistemą Weinig 6. Tam, kad žinotumėte, kas Jūsų laukia, žemiau pateikiame visą informaciją.

 

Užsakymo procesas:

 1. Architektas pateikia reikiamų langų specifikaciją arba užsakovas pateikia užklausą;
 2. Pagal jas yra parenkami atitinkami medinių langų ir / ar durų profiliai, varstymo sistema, išrenkami stiklo paketai, furnitūra, nusprendžiama dėl dažymo ir kaustymo aliuminiu;
 3. Galiausiai parenkama montavimo technologija;
 4. Klientas gauna komercinį pasiūlymą.

 

Gamybos procesas:

 1. Užsakovui patvirtinus gautą pasiūlymą, Fenestrum atvyksta į objektą ir patikslina langų gabaritus, tuomet paruošia gamybos užsakymo sutartį;
 2. Ją pasirašius ir gavus avansinį kliento mokėjimą, pagal su užsakovu suderintą langų ir durų specifikaciją, yra atliekamas medžiagų užsakymas: klijuotas medinis tašas, stiklo paketai, dažymo medžiagos ir furnitūra.
 3. Iš klijuoto medinio tašo yra gaminamos langų ir durų dalys, iš kurių vėliau suklijuojami rėmai.
 4. Suklijuoti langų ir durų rėmai yra nudažomi kliento pasirinkta dažų spalva arba padengiama spalvotu gruntu ir nulakuojama. Dažant gaminiai yra impregnuojami, išdžiūvus – šlifuojami, tuomet padengiami gruntu ir, galiausiai, dažais. Lakuojant gaminiai pirmiausiai yra impregnuojami, tuomet džiovinami, šlifuojami, padengiami permatomu arba spalvotu gruntu ir nulakuojami du kartus. Laukiama visiško lako ir dažų nudžiuvimo.
 5. Nudažyti ar nulakuoti mediniai langai ir / ar durys yra apkaustomi furnitūra – individualiai pasirinktomis rankenomis, varčiomis ir kt. Tai atliekama pagal kliento patvirtintą atidarymo schemą.
 6. Paskutiniame etape langai ir / ar durys yra užstiklinami, atliekamas jų kokybės auditas ir paruošiami montavimui.
 7. Po montavimo darbų atlikimo rezultatas yra įvertinamas statybos techninės priežiūros specialistų. Patvirtinus kokybę, pasirašomas darbų priėmimo – perdavimo aktas.
 8. Klientas gauna langų ir / ar durų priežiūros kortelę ir garantiją.