Fenestrum specializuojasi šių medinių langų bei durų gamyboje:

  • EURO 100 (0,85 w/m2 K),
  • EURO 78 (1,0 w/m2 K),
  • SASH SPRING WINDOWS,
  • SASH BOX WINDOWS,
  • CASEMENT FLUSH WINDOWS,
  • CASEMENT STORMPROOF WINDOWS,
  • Slankiojančios, stumdomos ir kitos lauko bei vidaus durys.

FENESTRUM mediniai langai bei durys – vieni moderniausių visoje Lietuvoje. Mūsų rezultatą galite matyti ir prabangiuose Vilniaus senamiesčio daugiabučiuose, viešosiose erdvėse ar net bažnyčiose ir, žinoma, išskirtiniuose individualiuose projektuose prestižiniuose Lietuvos rajonuose. Be to, per paskutinį dešimtmetį Fenestrum produkciją pripažino ir Vokietijos ir Anglijos nekilnojamojo turto vystytojai bei architektai. Ir vis dar nesustojame augti, šiuo metu skverbiamės į ekologiškąją Norvegijos namų rinką.

 

Fenestrum produktai yra paklausūs, nes jų gamybai naudojama tik sertifikuota aukštos kokybės mediena. Medinių langų, durų ir fasadų gamybos procese naudojamos tik ekologiškos bei visus aplinkosaugos reikalavimus atitinkančios žaliavos, pagamintos vandens pagrindu, kurios leidžia mediniam langui „kvėpuoti“. Taigi tiek gamybos procesai pasižymi ekologiškumu (viskas vyksta draugišku aplinkai principu, medienos pjuvenos bei atliekos perdirbamos į briketus kūrenimui ir pan.), tiek patys gaminiai yra ekologiški ir nekenksmingi nei žmogui, nei jį supančiai aplinkai. Medinės durys, langai ir fasadai impregnuojami vandens pagrindu pagamintais impregnantais (jie pakeitė akrilatą ir alkidus, t.y. yra jie tapo kur kas sveikesni), gruntuojami, dažomi ar lakuojami vandens pagrindu pagamintomis medžiagomis. Dažuose nėra jokių kenksmingų medžiagų, pvz. formaldehidų.

 

Pasirinkdami ekologiškus UAB FENESTRUM medinius langus ir duris, ne tik susikuriate nepralenkiamą namų jaukumą, prabangą ir šilumą. Jūs taip pat užtikrinate ir efektyvų energetinių resursų naudojimą bei prisidedate prie energijos taupymo bei ateities puoselėjimo. Būdami draugiški aplinkai, FENESTRUM gaminiai taip pat išsiskiria aukščiausia kokybe, estetika ir ilgaamžiškumu. O svarbiausia – jie pasižymi itin plačiomis dizaino galimybėmis, atitinka Europos erdvėje rekomenduojamus bei Jūsų lūkesčius atitiksiančius šilumos ir garso izoliacijos rodiklius.