Kokybiški mediniai langai ir durys – tai gyvenimo filosofijos atspindys. Jie tinka ekologiją, inovacijas, estetiką ir prabangą mėgstantiems žmonėms, ieškantiems komforto ne tik kūnui, bet ir sielai. Kūnui, nes mediniai langai ir durys pasižymi gera garso izoliacija ir stulbinančiais šilumos rodikliais. Sielai – nes medinius produktus malonu liesti, jie šilti ir švelnūs, gražūs bei priartinantys prie gamtos. Be to tokie langai ir durys yra natūralūs, kvėpuojantys, tobulai tinka alergiškiems žmonėms.

 

Tie, kurie siekia sukurti išskirtinius namus, renkasi medinius langus ir duris dar ir todėl todėl, kad jų formų gausa ir plati spalvų gama suteikia neribotą laivę interjero dizaineriams ir architektams. Natūralios medienos prigimtis leidžia iš jos pagaminti tvirtas ir ilgaamžes konstrukcijas, taip pat sukurti neregėtų rėmų dizaino šedevrų. Su šiandienos technologijomis ir medienos charakteriu net itin masyvios konstrukcijos atlaiko amžius.

 

Ryškiausi medinių langų ir durų privalumai:

  1. Patvarumas ir ilgaamžiškumas;
  2. Galimybė sukurti neregėtą dizainą;
  3. Natūralus vėdinimasis – kvėpuojantys langai ir durys;
  4. Mažiausiai kenksminga aplinkai, palyginus su kita rinkoje siūloma analogiška produkcija;
  5. Paprasta remontuoti, renovuoti, prižiūrėti;
  6. Aukšto lygio garso izoliacija;
  7. Gražu ir malonu liesti.

Dauguma klientų, kuriems aktuali kaina apsigauna rinkoje vyraujančiu klaidingu mitu, esą plastikiniai langai yra ženkliai pigesni už medinius langus. Tai nėra tiesa, kadangi kokybiškas, žinomas ir bešvinis plastikinio lango profilis (ne Lenkijoje įprastai gaminami „savadarbiai“ profiliai) kainuoja praktiškai tiek pat, kiek ir medinis langas.